Xiaomi Mi Box S, Xiaomi Mi Tv Stick ve Xiaomi Mi TV Box 3 cihazlarınızda PERFORM IPTV üyeliğinizi seyredebilirsiniz. Cihazınızda Google Play Store’ a girip aşağıdaki uygulamalardan birini indirmeli, aktif etmeli ve sitemizden satın aldığınız üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

 

XCIPTV PLAYER

 1. XCIPTV PLAYER uygulamasını indirin. (Uygulamaya, kurulum esnasında istediği izinlere izin vermelisiniz. Aksi halde çalışmayabilir.)
 2. Uygulamayı açtığınızda sizi kurulum ekranı karşılayacak. Kullanıcı bilgilerinizi girin ve bağlan butonuna tıklayın.
 3. Bağlan dedikten sonra listeniz yüklenecektir. (LIVE TV: canlı yayınlar, MOVIES: filmler, SERIES: diziler) PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım

Quzu IPTV

 1. Quzu IPTV uygulamasını TV’ nize indirin ve açın. Ekranda MAC adresinizi göreceksiniz.
 2. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://quzu.tv/my-list adresine gidin.
 3. Delete bölümünde MAC adresinizi yazın ve Delete Playlist butonuna tıklayın.
 4. Sonra yukarıdaki kutucuğa yine MAC adresinizi yazın. Yanındaki URL kutucuğuna ise m3u_plus linkinizi yazıp Save online kutucuğunu işaretleyip SEND butonuna tıklayın.
 5. “Successfully” mesajını gördüğünüzde TV’ nizde uygulamanız açıkken (0) tuşuna tıklayın. Listeniz yüklenmiştir. PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım

Flix IPTV

 1. Flix IPTV uygulamasını TV’ nize indirin ve açın. Ekranda MAC adresinizi göreceksiniz.
 2. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://flixiptv.eu/mylist adresine gidin.
 3. Delete bölümünde MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın.
 4. Sonra yukarıdaki kutucuğa yine MAC adresinizi yazın. Yanındaki URL kutucuğuna ise m3u_plus linkinizi yazıp Send butonuna tıklayın.
 5. “Successfully” mesajını gördüğünüzde TV’ nizde uygulamanız açıkken (0) tuşuna tıklayın. Listeniz yüklenmiştir. PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım

SS IPTV

 1. SS IPTV uygulamasını indirin ve kurulum adımlarını Skip butonu ile geçip kurulumu tamamlayın.
 2. SS IPTV uygulamasının Settings –> General menüsüne gidin. Burada Get Code / Kod Al butonuna tıklayın.
 3. Bilgisayarınızdan https://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin. Bir üst adımda elde ettiğiniz kodu Enter Connection Code kutucuğuna girip ADD DEVICE butonuna tıklayın.
 4. Açılan sekmelerden External Playlists‘ e geçin. ADD ITEM butonuna tıklayın.
 5. Açılan pencerede Displayed Name kutucuğuna herhangi bir şey yazın. Source kutucuğuna ise m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve OK butonuna tıklayın. Ardından SAVE butonuna tıklayın ve kaydedin. Playlist has been successfully saved! uyarısını göreceksiniz.
 6. TV’ nizde SS IPTV uygulamasına geri dönün. The Main Screen’ a geri gelip sağ üst köşeden yenile ikonuna tıklayın. Eklediğiniz liste ekranda belirecektir. Tıklayıp açabilirsiniz. PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım

Smart IPTV

 1. Smart IPTV uygulamasını akıllı tv’ nize indirin.
 2. Smart IPTV uygulamasını açtığınızda ekranda 12 haneli MAC adresinizi göreceksiniz. Göremezseniz uygulamanın settings veya info device menüsünde bulabilirsiniz. Örnek; aa:bb:cc:dd:ee:ff
 3. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://siptv.app/mylist/ adresine gidin. MAC adresini yazıp Delete butonuna tıklayın.
 4. Yine aynı ekranda üstteki kutucuğa da MAC adresinizi yazın. Sonrasında URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve Send butonuna tıklayın. 1 URL added! Restart the App! uyarısını göreceksiniz.
 5. Akıllı TV’ nizde Smart IPTV uygulamasına geri dönün ve (0)Reload butonuna tıklayın. (Reload butonunu göremiyorsanız uygulamanızın settings veya info device menüsünde (0)Reload veya Restart butonlarından biri olacak. Tıklayın. Kanal listeniz yüklenecektir. PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım